Reklamı Gizle[x]


Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]


Reklam Alanı
 1. Live and Let Die

  Live and Let Die

  1080P Türkçe Altyazı

  New York’ta uluslarası bir uyuşturucu kaçakçılığı olayını araştıran bazı İngiliz ajanları esrarengiz şekilde öldürülür. Bütün cinayetler, Harlem’li bir suç lordu olan Mr.Big ve bir diplomat olan Katanga’yla bağlantılı gözükmektedir.Olayı araştırması için James Bond New York’a gönderilir. Daha şehre geldiği anda Mr. Big’in adamları tarafından öldürülmeye çalışılan Bond, bu saldırıdan kurtulur ve kendisini öldürtmek isteyen Mr. Big’i araştırırken milyarlarca dolarlık dev bir uyuşturucu operasyonunun merkezinde olduğunu anlar.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    41

 1. 79. Venedik Film Festivali Programı Açıklandı!
    85
  79. Venedik Film Festivali Programı Açıklandı! 79. Venedik Film Festivali’nde gösterilecek filmler açıklandı.  Bu yıl 31 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 79. Venedik Film Festivali programı açıklandı. Festival, açılışını Noah Baumbach’ın “White Noise” filmi yapacak. Adam Driver ve Greta Gerwig başrollerde olduğu film bir Netflix yapımı. Böylece Venedik Film Festivali ilk kez bir Netflix filmi ile açılacak. 79. Venedik...
Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
hdkaliteizle2.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize info@hdkaliteizle2.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır. | If you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video.