Reklamı Gizle[x]


Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]


Reklam Alanı

Nuri Bilge Ceylan’ın Yeni Filminden İlk Görsel!

Nuri Bilge Ceylan’ın Yeni Filminden İlk Görsel!

  Şubat 7, 2023

  26 OkunmaReklam Alanı

Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi

Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi "Kuru Otlar Üstüne"den ilk görsel geldi!

Nuri Bilge Ceylan’ın senaryosunu Ebru Ceylan ve Akın Aksu ile yazdığı yeni filmi “Kuru Otlar Üstüne”den ilk görsel yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Merve Dizdar, Deniz Celiloğlu ve Musab Ekici gibi isimlerin yer aldığı “Kuru Otlar Üstüne” filminin prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapacağı tahmin ediliyor.

“Kuru Otlar Üstüne” filminin konusu ne?

Samet Anadolu’nun ücra bir köyünde zorunlu görevini tamamlamak üzeredir. Bu görevi tamamlayınca İstanbul’a atanmayı bekleyen Samet’in beklediği atama gerçekleşmez. Burada saplanıp kaldığını düşünen Samet’in yaşadığı kasvetli hayattan kaçma umudunu kaybeder. Beklenmedik bir şekilde kendisi gibi öğretmen olan Nuray ile karşılaşması sonucu içinde bulunduğu bu karanlığa bir ışık tutacaktır.Reklam Alanı
Yorum Alanı
hdkaliteizle2.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize info@hdkaliteizle2.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır. | If you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video.